MIC5210-3.0/3.3BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5210-3.0/3.3BMM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5210-3.0/3.3BMM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3V/3.3V 8MSOP
Podatkovni listi: MIC5210-3.0/3.3BMM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5210-3.0/3.3BMM
Številka dela MIC5210-3.0/3.3BMM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3V/3.3V 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 93802 pcs Podatkovni list MIC5210-3.0/3.3BMM.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V, 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3V, 3.3V 150mA, 150mA 8-MSOP
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA, 150mA Nadzorne funkcije Enable