MIC5211-2.5/3.3BM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5211-2.5/3.3BM6-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5211-2.5/3.3BM6-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT23-6
Podatkovni listi: MIC5211-2.5/3.3BM6-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5211-2.5/3.3BM6-TR
Številka dela MIC5211-2.5/3.3BM6-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 121859 pcs Podatkovni list MIC5211-2.5/3.3BM6-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 50mA, 0.5V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V, 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5211-2.5/3.3BM6 TR
MIC5211-2.5/3.3BM6 TR-ND
MIC5211-2.5/3.3BM6TR
MIC5211-2.5/3.3BM6TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.5V, 3.3V 80mA, 80mA SOT-23-6 Tok - Supply (Max) 1.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 450µA Trenutni - izhod 80mA, 80mA