MIC5216-3.2BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5216-3.2BMM-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5216-3.2BMM-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP
Podatkovni listi: MIC5216-3.2BMM-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5216-3.2BMM-TR
Številka dela MIC5216-3.2BMM-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 70586 pcs Podatkovni list MIC5216-3.2BMM-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5216-3.2BMM TR
MIC5216-3.2BMM TR-ND
MIC5216-3.2BMMTR
MIC5216-3.2BMMTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 500mA 8-MSOP Tok - Supply (Max) 8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 3µA Trenutni - izhod 500mA