MIC5219-2.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5219-2.8YML-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5219-2.8YML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6MLF
Podatkovni listi: MIC5219-2.8YML-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5219-2.8YML-TR
Številka dela MIC5219-2.8YML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99778 pcs Podatkovni list MIC5219-2.8YML-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja 6-MLF® (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-2763-2
MIC5219-2.8YML TR
MIC5219-2.8YML TR-ND
MIC5219-2.8YMLTR
MIC5219-2.8YMLTR-ND
MIC521928YMLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-MLF® (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 8µA Trenutni - izhod 500mA