MIC5233-3.3YS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5233-3.3YS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5233-3.3YS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223
Podatkovni listi: MIC5233-3.3YS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5233-3.3YS
Številka dela MIC5233-3.3YS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99252 pcs Podatkovni list MIC5233-3.3YS.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 36V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-4075
MIC523333YS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-223
Tok - Supply (Max) 2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -