MIC5239-1.5YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-1.5YMM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5239-1.5YMM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8MSOP
Podatkovni listi: MIC5239-1.5YMM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5239-1.5YMM
Številka dela MIC5239-1.5YMM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44006 pcs Podatkovni list MIC5239-1.5YMM.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 500mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 8-MSOP Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 45µA Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela MIC5239
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC5239-1.5YS-TR
MIC5239-1.5YS-TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT223
Na zalogi: 43124 pcs
Prenesi: MIC5239-1.5YS-TR.pdf
RFQ
MIC5239-1.5YM
MIC5239-1.5YM
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC
Na zalogi: 47045 pcs
Prenesi: MIC5239-1.5YM.pdf
RFQ
MIC5239-1.5YMM-TR
MIC5239-1.5YMM-TR
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8MSOP