MIC5245-2.7BM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5245-2.7BM5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5245-2.7BM5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: MIC5245-2.7BM5-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5245-2.7BM5-TR
Številka dela MIC5245-2.7BM5-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 153039 pcs Podatkovni list MIC5245-2.7BM5-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5245-2.7BM5 TR
MIC5245-2.7BM5 TR-ND
MIC5245-2.7BM5TR
MIC5245-2.7BM5TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable