MIC5249-2.85BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5249-2.85BMM-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5249-2.85BMM-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 300MA 8MSOP
Podatkovni listi: MIC5249-2.85BMM-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5249-2.85BMM-TR
Številka dela MIC5249-2.85BMM-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.85V 300MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 95636 pcs Podatkovni list MIC5249-2.85BMM-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5249-2.85BMM TR
MIC5249-2.85BMM TR-ND
MIC5249-2.85BMMTR
MIC5249-2.85BMMTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA 8-MSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 200µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable, Reset