MIC5259-1.8YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-1.8YD5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5259-1.8YD5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5
Podatkovni listi: MIC5259-1.8YD5-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5259-1.8YD5-TR
Številka dela MIC5259-1.8YD5-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159837 pcs Podatkovni list MIC5259-1.8YD5-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5259-1.8YD5 TR
MIC5259-1.8YD5 TR-ND
MIC5259-1.8YD5TR
MIC5259-1.8YD5TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA TSOT-23-5
Tok - Supply (Max) 250µA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable