MIC5281-3.3YMME
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5281-3.3YMME
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP
Podatkovni listi: MIC5281-3.3YMME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5281-3.3YMME
Številka dela MIC5281-3.3YMME Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5687 pcs Podatkovni list MIC5281-3.3YMME.pdf
Napetost / tok - izhod 1 30mA Napetost - Vhod 6 V ~ 120 V
Napetost - razčlenitev 8-MSOP-EP Serija -
RoHS Status Tube Topologija regulatorja 25mA
Polarizacija 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Druga imena 1611-MIC5281-3.3YMME
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2V @ 25mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MIC5281-3.3YMME
Frekvenca - preklop Positive Fixed Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 25mA 8-MSOP-EP
Opis IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP Trenutni - izhod 3.3V
Tok - meja (min) 1
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC5281-5.0YMME
MIC5281-5.0YMME
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 5V 25MA 8MSOP
Na zalogi: 97221 pcs
Prenesi: MIC5281-5.0YMME.pdf
RFQ
MIC5280YME-TR
MIC5280YME-TR
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 25MA 8SOIC
Na zalogi: 90410 pcs
Prenesi: MIC5280YME-TR.pdf
RFQ
MIC5281-3.3YMME
MIC5281-3.3YMME
Proizvajalci: Microchip Technology
Opis: IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP
Prenesi: MIC5281-3.3YMME.pdf
MIC5281-3.3YMME-TR
MIC5281-3.3YMME-TR
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP