MIC5283-3.3YML-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5283-3.3YML-T5
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MLF
Podatkovni listi: MIC5283-3.3YML-T5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5283-3.3YML-T5
Številka dela MIC5283-3.3YML-T5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48537 pcs Podatkovni list MIC5283-3.3YML-T5.pdf
Voltage Dropout (Max) 2.8V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja 8-MLF® (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad, 8-MLF® PSRR 70dB ~ 65dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5283-3.3YML T5
MIC5283-3.3YML T5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-MLF® (3x3)
Trenutni - Quiescent (Iq) 14µA Trenutni - izhod 150mA