MIC5301-2.5YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5301-2.5YD5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5301-2.5YD5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Podatkovni listi: MIC5301-2.5YD5-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5301-2.5YD5-TR
Številka dela MIC5301-2.5YD5-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135489 pcs Podatkovni list MIC5301-2.5YD5-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-4861-2
MIC5301-2.5YD5 TR
MIC5301-2.5YD5 TR-ND
MIC5301-2.5YD5TR
MIC5301-2.5YD5TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable