MIC5305-3.3YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-3.3YD5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5305-3.3YD5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5
Podatkovni listi: MIC5305-3.3YD5-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5305-3.3YD5-TR
Številka dela MIC5305-3.3YD5-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206003 pcs Podatkovni list MIC5305-3.3YD5-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.85V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-1298-2
MIC5305-3.3YD5
MIC5305-3.3YDR TR
MIC530533YD5TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TSOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA