MIC5317-1.2YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-1.2YD5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5317-1.2YD5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT23-5
Podatkovni listi: MIC5317-1.2YD5-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5317-1.2YD5-TR
Številka dela MIC5317-1.2YD5-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 442824 pcs Podatkovni list MIC5317-1.2YD5-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.38V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5317-1.2YD5TR
MIC5317-1.2YD5TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA TSOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 39µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable