MIC5319-2.8BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-2.8BML-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5319-2.8BML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6MLF
Podatkovni listi: MIC5319-2.8BML-TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5319-2.8BML-TR
Številka dela MIC5319-2.8BML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6MLF Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 70130 pcs Podatkovni list MIC5319-2.8BML-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-TMLF® (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5319-2.8BML TR
MIC5319-2.8BML TR-ND
MIC5319-2.8BMLTR
MIC5319-2.8BMLTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-TMLF® (2x2) Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable