MIC5366-3.3YC5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5366-3.3YC5-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5366-3.3YC5-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LDO 3.3V 0.15A SC70-5
Podatkovni listi: MIC5366-3.3YC5-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5366-3.3YC5-TR
Številka dela MIC5366-3.3YC5-TR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 3.3V 0.15A SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4087 pcs Podatkovni list MIC5366-3.3YC5-TR.pdf
Napetost / tok - izhod 1 200mA Napetost - Vhod Up to 5.5V
Napetost - razčlenitev SC-70-5 Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Topologija regulatorja 150mA
Polarizacija 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Druga imena 1611-MIC5366-3.3YC5-DKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 0.155V @ 150mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MIC5366-3.3YC5-TR Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA SC-70-5 Opis IC REG LDO 3.3V 0.15A SC70-5
Trenutni - izhod 3.3V Tok - meja (min) 1