MIC5514-3.3YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5514-3.3YMT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5514-3.3YMT-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN
Podatkovni listi: MIC5514-3.3YMT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5514-3.3YMT-TR
Številka dela MIC5514-3.3YMT-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 406761 pcs Podatkovni list MIC5514-3.3YMT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.38V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-TDFN (1.6x1.6) Serija -
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 65dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-4433-2
MIC5514-3.3YMT TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-TDFN (1.6x1.6)
Tok - Supply (Max) 65µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela MIC5514-3.3
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC5514-3.3YMT-TR
MIC5514-3.3YMT-TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN