MIC68200-1.2YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC68200-1.2YML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V 1A 10MLF
Podatkovni listi: MIC68200-1.2YML-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC68200-1.2YML-TR
Številka dela MIC68200-1.2YML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 1.2V 1A 10MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55074 pcs Podatkovni list MIC68200-1.2YML-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V or Tracking
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 10-MLF® (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-1953-2
MIC68200-1.2YMLTR
MIC68200-1.2YMLTR-ND
MIC6820012YMLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A 10-MLF® (3x3)
Tok - Supply (Max) 80mA Trenutni - Quiescent (Iq) 15mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable, Power On Reset