MIC69151-1.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC69151-1.8YML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 10MLF
Podatkovni listi: MIC69151-1.8YML-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC69151-1.8YML-TR
Številka dela MIC69151-1.8YML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 10MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94679 pcs Podatkovni list MIC69151-1.8YML-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 10-MLF® (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1611-MIC69151-1.8YML-CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A 10-MLF® (3x3) Tok - Supply (Max) 35mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 20mA Trenutni - izhod 1.5A