MRF24WB0MB/RM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24WB0MB/RM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRF24WB0MB/RM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka RF TXRX MODULE WIFI U.FL ANT
Podatkovni listi: 1.MRF24WB0MB/RM.pdf2.MRF24WB0MB/RM.pdf3.MRF24WB0MB/RM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRF24WB0MB/RM
Številka dela MRF24WB0MB/RM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis RF TXRX MODULE WIFI U.FL ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4886 pcs Podatkovni list 1.MRF24WB0MB/RM.pdf2.MRF24WB0MB/RM.pdf3.MRF24WB0MB/RM.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del -
Serija - Serijski vmesniki JTAG, SPI
Občutljivost -91dBm RF družina / standard WiFi
Protokol 802.11b Moč - izhod 10dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena MRF24WB0MBRM delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 2Mbps
Tok - oddajanje 115mA ~ 154mA Tok - sprejemanje 85mA