MX553ABB283M333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX553ABB283M333
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka 283.333MHZ LVDS
Podatkovni listi: MX553ABB283M333.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MX553ABB283M333
Številka dela MX553ABB283M333 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis 283.333MHZ LVDS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4398 pcs Podatkovni list MX553ABB283M333.pdf
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 283.333MHz natančen opis 283.333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 90mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -