MX574EBA840M000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX574EBA840M000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC XO 840.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: MX574EBA840M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MX574EBA840M000
Številka dela MX574EBA840M000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC XO 840.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6022 pcs Podatkovni list MX574EBA840M000.pdf
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija MX55
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 840MHz
natančen opis 840MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 120mA