PIC10F204T-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F204T-I/MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC10F204T-I/MC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC10F204T-I/MC
Številka dela PIC10F204T-I/MC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (2x3)
Hitrost 4MHz Serija PIC® 10F
Velikost RAM-a 16 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 384B (256 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)