PIC10F206T-I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F206T-I/OT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC10F206T-I/OT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC10F206T-I/OT
Številka dela PIC10F206T-I/OT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Hitrost 4MHz Serija PIC® 10F
Velikost RAM-a 24 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOT-23-6
Druga imena PIC10F206T-I/OTDKR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6 Podatkovni pretvorniki -