PIC12F1571-I/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1571-I/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC12F1571-I/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Podatkovni listi: 1.PIC12F1571-I/MF.pdf2.PIC12F1571-I/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC12F1571-I/MF
Številka dela PIC12F1571-I/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91002 pcs Podatkovni list 1.PIC12F1571-I/MF.pdf2.PIC12F1571-I/MF.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (3x3)
Hitrost 32MHz Serija PIC® 12F
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)