PIC12F508T-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F508T-I/MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC12F508T-I/MC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC12F508T-I/MC
Številka dela PIC12F508T-I/MC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (2x3)
Hitrost 4MHz Serija PIC® 12F
Velikost RAM-a 25 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 5 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)