PIC12F519T-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F519T-I/MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC12F519T-I/MS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8MSOP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC12F519T-I/MS
Številka dela PIC12F519T-I/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Hitrost 8MHz Serija PIC® 12F
Velikost RAM-a 41 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.5KB (1K x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena PIC12F519T-I/MSTR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 5
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 8-MSOP Podatkovni pretvorniki -