PIC12F629T-I/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC12F629T-I/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFNS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC12F629T-I/MF
Številka dela PIC12F629T-I/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFNS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-DFN-S (6x5)
Hitrost 20MHz Serija PIC® 12F
Velikost RAM-a 64 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad
Druga imena PIC12F629-I/MFTR
PIC12F629T-I/MFTR
PIC12F629T-I/MFTR-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 5
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 128 x 8
natančen opis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN-S (6x5) Podatkovni pretvorniki -