PIC12LF1552-E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1552-E/MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC12LF1552-E/MS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8MSOP
Podatkovni listi: 1.PIC12LF1552-E/MS.pdf2.PIC12LF1552-E/MS.pdf3.PIC12LF1552-E/MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC12LF1552-E/MS
Številka dela PIC12LF1552-E/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Hitrost 32MHz Serija PIC® 12F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 5 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-MSOP