PIC14000T-20/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC14000T-20/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC14000T-20/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije PIC14000T-20/SO
Številka dela PIC14000T-20/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 20MHz Serija PIC® 14
Velikost RAM-a 192 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave POR, Temp Sensor, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 14 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 28-SOIC Podatkovni pretvorniki Slope A/D