PIC16C54AT-10/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C54AT-10/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
Podatkovni listi: 1.PIC16C54AT-10/SS.pdf2.PIC16C54AT-10/SS.pdf3.PIC16C54AT-10/SS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C54AT-10/SS
Številka dela PIC16C54AT-10/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Hitrost 10MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 25 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 768B (512 x 12) OTP 20-SSOP Podatkovni pretvorniki -