PIC16C55-HSE/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C55-HSE/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 768B OTP 28SDIP
Podatkovni listi: 1.PIC16C55-HSE/SP.pdf2.PIC16C55-HSE/SP.pdf3.PIC16C55-HSE/SP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C55-HSE/SP
Številka dela PIC16C55-HSE/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B OTP 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 16MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 24 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 768B (512 x 12) OTP 28-SPDIP Podatkovni pretvorniki -