PIC16C621T-20E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C621T-20E/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C621T-20E/SO
Številka dela PIC16C621T-20E/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 80 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-SOIC Podatkovni pretvorniki -