PIC16C62A-10E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C62A-10E/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SDIP
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C62A-10E/SP
Številka dela PIC16C62A-10E/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 10MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 22 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 28-SPDIP Podatkovni pretvorniki -