PIC16C62AT-10/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C62AT-10/SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C62AT-10/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C62AT-10/SS
Številka dela PIC16C62AT-10/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 10MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 22 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 28-SSOP Podatkovni pretvorniki -