PIC16C642-20I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C642-20I/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SDIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
165 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C642-20I/SP
Številka dela PIC16C642-20I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 176 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 22 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 28-SPDIP