PIC16C74A-20I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C74A-20I/PT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C74A-20I/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C74A-20I/PT
Številka dela PIC16C74A-20I/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 192 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 33 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 44-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 8x8b