PIC16C76-20/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C76-20/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16C76-20/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
135 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16C76-20/SO
Številka dela PIC16C76-20/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 368 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena PIC16C7620SO Tip oscilatorja External
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 22
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) OTP 28-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 5x8b