PIC16CE623T-30/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16CE623T-30/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP
Podatkovni listi: 1.PIC16CE623T-30/SS.pdf2.PIC16CE623T-30/SS.pdf3.PIC16CE623T-30/SS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16CE623T-30/SS
Številka dela PIC16CE623T-30/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Hitrost 30MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 96 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 896B (512 x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena PIC16CE623T30/SS Tip oscilatorja External
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 13
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 30MHz 896B (512 x 14) OTP 20-SSOP