PIC16CE624-20I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16CE624-20I/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP
Podatkovni listi: 1.PIC16CE624-20I/SS.pdf2.PIC16CE624-20I/SS.pdf3.PIC16CE624-20I/SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
268 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16CE624-20I/SS
Številka dela PIC16CE624-20I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 96 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 128 x 8
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 20-SSOP Podatkovni pretvorniki -