PIC16F1455-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1455-I/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F1455-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Podatkovni listi: 1.PIC16F1455-I/P.pdf2.PIC16F1455-I/P.pdf3.PIC16F1455-I/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F1455-I/P
Številka dela PIC16F1455-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Hitrost 48MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena PIC16F1455IP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 8
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 5x10b, D/A 1x5b