PIC16F15355T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F15355T-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F15355T-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Podatkovni listi: 1.PIC16F15355T-I/ML.pdf2.PIC16F15355T-I/ML.pdf3.PIC16F15355T-I/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F15355T-I/ML
Številka dela PIC16F15355T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad
Druga imena PIC16F15355T-I/MLCT Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 25
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 224 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Podatkovni pretvorniki A/D 24x10b, D/A 1x5b