PIC16F1783-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1783-I/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F1783-I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F1783-I/SO
Številka dela PIC16F1783-I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena PIC16F1783ISO Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 11x12b, D/A 1x8b