PIC16F1786-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1786-E/SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F1786-E/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Podatkovni listi: 1.PIC16F1786-E/SS.pdf2.PIC16F1786-E/SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
376 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F1786-E/SS
Številka dela PIC16F1786-E/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54086 pcs Podatkovni list 1.PIC16F1786-E/SS.pdf2.PIC16F1786-E/SS.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP