PIC16F1788-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1788-E/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F1788-E/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: 1.PIC16F1788-E/SO.pdf2.PIC16F1788-E/SO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F1788-E/SO
Številka dela PIC16F1788-E/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57418 pcs Podatkovni list 1.PIC16F1788-E/SO.pdf2.PIC16F1788-E/SO.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SOIC