PIC16F1823T-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1823T-I/ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F1823T-I/ST
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F1823T-I/ST
Številka dela PIC16F1823T-I/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena PIC16F1823T-I/ST-ND
PIC16F1823T-I/STTR
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 12
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 14-TSSOP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b