PIC16F19156-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F19156-I/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L
Podatkovni listi: PIC16F19156-I/SP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F19156-I/SP
Številka dela PIC16F19156-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 56028 pcs Podatkovni list PIC16F19156-I/SP.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SPDIP Podatkovni pretvorniki A/D 20x12b, D/A 1x5b