PIC16F54T-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F54T-E/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 768B FLASH 18SOIC
Podatkovni listi: 1.PIC16F54T-E/SO.pdf2.PIC16F54T-E/SO.pdf3.PIC16F54T-E/SO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F54T-E/SO
Številka dela PIC16F54T-E/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B FLASH 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 25 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 18-SOIC