PIC16F630-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F630-E/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F630-E/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F630-E/P
Številka dela PIC16F630-E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 64 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 14-PDIP