PIC16F677-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F677-I/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F677-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F677-I/P
Številka dela PIC16F677-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena PIC16F677IP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 18
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 12x10b